Ako požiadať o Digitálny úver od Tatra banky?

Szilárd Bodon
10. decembra 2018

Ako požiadať o Digitálny úverTB od Tatra banky?

Na stránke www.tatrabanka.sk je možné požiadať o Digitálny úver. Túto pôžičku je možné vybaviť kompletne online. Existujúci klienti banky tak môžu urobiť prostredníctvom internet bankingu alebo mobilnej aplikácie. Noví klienti si môžu stiahnuť mobilnú aplikáciu banky a požiadať o Digitálny úver cez aplikáciu. Ani v tomto prípade nie je nutné navštíviť pobočku banky.

Výška Digitálneho úveru: od 500 – do 30.000 €


Podmienky pre Digitálny úver
 od Tatra banky

Digitálny úver s úrokom 5,9 % p. a. pre prvých 1 000 nových klientov a bez poplatku. To je aktuálna ponuka Tatra banky. Požiadať o Digitálny úver môžete priamo v mobilnej aplikácii Tatra banka bez potreby návštevy pobočky. Vďaka inovácii Tvárová biometria vás rýchlo a bezpečne overí banka, aj keď nie ste klientom banky a úver môžete načerpať cez mobil už o 10 minút. Stačí si stiahnuť aplikáciu Tatra banka.

Spoznajte výhody Digitálneho úveru Tatra banky:

 • Sadzba 5.9 % p. a. pre prvých 1000 nových klientov, ktorí načerpajú úver cez aplikáciu Tatra banka najneskôr do 31. 12. 2018
 • Možnosť zrýchleného splácania
 • Úver bez poplatku
 • Úver od 500 EUR až do 30 000 EUR
 • Možnosť vrátenia úveru do 14 dní bez poplatku

 

Aké dokumenty sú potrebné k žiadosti?

V prípade nového klienta stačí platný občiansky preukaz.

 

Proces podania žiadosti o pôžičku

Výhoda Digitálneho úveru je, že aj nový klient má možnosť vybaviť pôžičku úplne online. Proces je detailne popísaný na stránke Tatra banky:

1. Na úvodnej obrazovke zvoľte možnosť „Stať sa klientom“. 

tb-novy-klient-1

Zdroj: https://www.tatrabanka.sk/ucet-uver-online/#ako-si-stiahnut-aplikaciu-a-zalozit-ucet

2. Následne si vyberte možnosť „Žiadosť o Digitálny úver“.

3. Vyplňte vaše základné údaje a telefónne číslo, prečítajte si a potvrďte jednotlivé súhlasy.

4. Po potvrdení vám zašleme na vaše telefónne číslo SMS správu s overovacím kódom.

5. Po overení vášho telefónneho čísla si zvoľte a potvrďte PIN kód, ktorým sa budete v budúcnosti prihlasovať do aplikácie Tatra banka.

6.

V ďalšom kroku je potrebné naskenovať váš občiansky preukaz. Postupujte podľa pokynov na obrazovke. Občiansky preukaz treba oskenovať z oboch strán.

tb-obciansky-preukaz-2

Zdroj: https://www.tatrabanka.sk/ucet-uver-online/#ako-si-stiahnut-aplikaciu-a-zalozit-ucet

7. Po naskenovaní občianskeho preukazu skontrolujte automaticky vyplnené osobné údaje, v prípade potreby opravte, doplňte poštové smerovacie číslo a potvrďte.

8. Následne nasnímajte svoju tvár podľa pokynov na obrazovke. Budete vyzvaný na sledovanie pohyblivého bodu, aby sme bezpečne overili vašu prítomnosť pri zariadení.

tb-identifikacia-3

Zdroj: https://www.tatrabanka.sk/ucet-uver-online/#ako-si-stiahnut-aplikaciu-a-zalozit-ucet

9. Po úspešnom overení vyplňte doplňujúce otázky na obrazovke.

10. V ďalšom kroku potvrďte svoje osobné údaje, potvrďte marketingový súhlas a súhlas so spôsobom identifikácie.

11. V nasledujúcom kroku si vypočítate informatívnu výšku mesačnej splátky podľa zvolenej výšky úveru a lehoty jeho splatnosti.

12. Vyplňte osobné či doplňujúce údaje a potvrďte ich správnosť.

13. Následne vyberte typ svojho príjmu – nie je potrebné nič dokladovať.

14. Namodelujte si výšku úveru a mesačnú splátku, ktorá vám najviac vyhovuje. V priebehu 2 minút sa dozviete maximálnu výšku úveru, ktorý môžete získať ako aj výšku úrokovej  sadzby, ktorá od tejto chvíle ostáva nemenná.

 

Tvárová biometria len u Tatra banky. Najinovatívnejšia technológia na identifikáciu osôb

 

Ako funguje tvárová biometria? Najlepšie je to napísané priamo na stránke Tatra banky nasledovne:

Každá ľudská tvár má niekoľko bodov, ktoré sú unikátne pre každého jedného z nás. Tvárová biometria využíva práve tieto body na to, aby každú tvár dokonale identifikovala s maximálnou presnosťou. Ide o prvotriednu technológiu postavenú na najvyššej bezpečnosti, ktorú môžete spoznať vďaka Tatra banke.

Vďaka inovácii Tvárová biometria si teraz v Tatra banke môžete rýchlo a bezpečne založiť účet alebo požiadať o úver cez mobil kedykoľvek a kdekoľvek. Na založenie účtu stačí len občiansky preukaz a scan tváre prostredníctvom Tvárovej biometrie a následné overenie fotografie registrovanej Ministerstvom vnútra.

 

Ak potrebujete viac informácií….

Viac o pôžičke nájdete na www.tatrabanka.sk.

Nové články

Odborný obsah

 • záhrada-víkend

  Rekreácia s malými deťmi každý víkend?

  Rodiny, kde sú malé deti si ťažko môžu myslieť na to, aby často odcestovali na víkendový pobyt. Tu máme na mysli naozaj malé deti, maximálne do 5 rokov.

 • fin-go-banking

  FinGO nie je len porovnávačom finančných produktov

  Spoločnosť fingo.sk začala svoju aktivitu na slovenskom trhu pred rokom. Jej cieľom nie je len pôsobiť ako porovnávacia stránka finančných produktov, ale stáť sa symbolom férovosti, rýchlosti a profesionality.

 • zubár_zahraničie

  K zubárovi do zahraničia?

  Poisťovne sú podľa zákona od roku 2005 povinné uhradiť len niektoré takzvané štandardné zákroky. Ide napríklad o výkony prvej pomoci pri bolestiach, zubné výplne zo zastaraných materiálov...