Právne informácie

Právne informácie

Vlastník stránky instacash.sk InstaCash Kft. (sídlo:. 1163 Budapešť, Borotvás utca 2. 4/9; daňové číslo: HU26500469; registračné číslo: 01-09-328893); ďalej ako Prevádzkovateľ, je prevádzkovateľom webovej stránky instacash.sk, všetky práva súvisiace s webovou stránkou patria spoločnosti.

Výlučným nositeľom majetkových práv webovej stránky je Prevádzkovateľ a je chránený autorským zákonom č. 185/2015 Z.z. v platnom znení.

Spoločnosť nevykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa. Na internetovej stránke instacash.sk sk sú zobrazené marketingové a reklamné informácie ohľadom finančných produktov tretích strán. Prevádzkovateľ nemôže byť zodpovedný za chyby alebo nepresnosti v inzerovaných finančných produktoch tretích strán, a preto úplne vylučuje nároky takého typu.

 

Pre viac informácií o finančných produktoch zobrazených na webovej stránke záujemca môže kliknúť na tlačidlo „Zaujíma ma“, a tým môže byť presmerovaný na webovú stránku tretej strany. Prevádzkovateľ nemá žiadny vplyv na obsah zobrazený na stránkach tretej strany, preto nemôže byť zodpovedný za tieto informácie.

Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za riziká a náklady spojené s finančnými produktmi tretích strán zobrazených na webovej stránke instacash.sk, tento typ nároku je úplne vylúčený.