Z akého zdroja pochádzajú príjmy instacash.sk?

Instacash.sk má zmluvu s poskytovateľmi finančných služieb, ktorých ponuky sú na našich webových stránkach. Títo poskytovatelia služieb platia za to, že im sprostredkujeme návštevníkov stránky instacash.sk. Tieto poplatky sú vždy zahrnuté do produktov bankových a nebankových finančných poskytovateľov, takže klient zaplatí rovnakú sumu za pôžičku,aj keď nájde správnu ponuku prostredníctvom instacash.sk,a aj v prípade, že kontaktuje priamo poskytovateľa.

 

Nové články

Odborný obsah

 • záhrada-víkend

  Rekreácia s malými deťmi každý víkend?

  Rodiny, kde sú malé deti si ťažko môžu myslieť na to, aby často odcestovali na víkendový pobyt. Tu máme na mysli naozaj malé deti, maximálne do 5 rokov.

 • fin-go-banking

  FinGO nie je len porovnávačom finančných produktov

  Spoločnosť fingo.sk začala svoju aktivitu na slovenskom trhu pred rokom. Jej cieľom nie je len pôsobiť ako porovnávacia stránka finančných produktov, ale stáť sa symbolom férovosti, rýchlosti a profesionality.

 • zubár_zahraničie

  K zubárovi do zahraničia?

  Poisťovne sú podľa zákona od roku 2005 povinné uhradiť len niektoré takzvané štandardné zákroky. Ide napríklad o výkony prvej pomoci pri bolestiach, zubné výplne zo zastaraných materiálov...