Podľa čoho mám vybrať online pôžičku?

Vždy nájdeme akciové ponuky, ktoré vyzerajú na prvý pohľad dobre. Dôležité je porovnať parametre rôznych pôžičiek, pretože úrok môže byť nižší, ale počiatočné náklady musí klient zaplatiť. V ďalšej zasa úrok môže byť vyšší, ale žiadne počiatočné náklady sa neúčtujú. Preto je dôležité prečítať aj text písaný malými písmenami.

Ak sa zdá, že niekoľko ponúk je takmer identických, sympatia a pocity zvyčajne zohrávajú úlohu pri rozhodovaní. Predchádzajúca negatívna skúsenosť vylučuje daného účastníka spomedzi potenciálnych kandidátov.

Nové články

Odborný obsah

 • záhrada-víkend

  Rekreácia s malými deťmi každý víkend?

  Rodiny, kde sú malé deti si ťažko môžu myslieť na to, aby často odcestovali na víkendový pobyt. Tu máme na mysli naozaj malé deti, maximálne do 5 rokov.

 • fin-go-banking

  FinGO nie je len porovnávačom finančných produktov

  Spoločnosť fingo.sk začala svoju aktivitu na slovenskom trhu pred rokom. Jej cieľom nie je len pôsobiť ako porovnávacia stránka finančných produktov, ale stáť sa symbolom férovosti, rýchlosti a profesionality.

 • zubár_zahraničie

  K zubárovi do zahraničia?

  Poisťovne sú podľa zákona od roku 2005 povinné uhradiť len niektoré takzvané štandardné zákroky. Ide napríklad o výkony prvej pomoci pri bolestiach, zubné výplne zo zastaraných materiálov...