Je možné požiadať o online osobnú pôžičku bez potvrdenia o výške príjmu?

Keďže online osobná pôžička nie je hypotekárny typ úveru, je veľmi pravdepodobné, že nedostaneme pôžičku bez potvrdenia o výške príjmu. Keďže v tomto prípade neexistuje hypotekárna zábezpeka, pre poskytovateľa je príjem žiadateľa jedinou zárukou, že úver bude splatený. Existujú finančné inštitúcie, ktoré poskytnú pôžičku aj bez potvrdenia o príjme. Žiadatelia v týchto prípadoch musia byť pripravení na to, že pôžičku dostanú za oveľa menej výhodných podmienok a maximálna poskytnutá suma bude nižšia.

Nové články

Odborný obsah

 • záhrada-víkend

  Rekreácia s malými deťmi každý víkend?

  Rodiny, kde sú malé deti si ťažko môžu myslieť na to, aby často odcestovali na víkendový pobyt. Tu máme na mysli naozaj malé deti, maximálne do 5 rokov.

 • fin-go-banking

  FinGO nie je len porovnávačom finančných produktov

  Spoločnosť fingo.sk začala svoju aktivitu na slovenskom trhu pred rokom. Jej cieľom nie je len pôsobiť ako porovnávacia stránka finančných produktov, ale stáť sa symbolom férovosti, rýchlosti a profesionality.

 • zubár_zahraničie

  K zubárovi do zahraničia?

  Poisťovne sú podľa zákona od roku 2005 povinné uhradiť len niektoré takzvané štandardné zákroky. Ide napríklad o výkony prvej pomoci pri bolestiach, zubné výplne zo zastaraných materiálov...