Čo mám robiť, ak z nejakého dôvodu nemôžem platiť mesačnú splátku?

Ak nastane nešťastná situácia a z nejakého dôvodu nemôžeme platiť mesačnú splátku, mali by sme sa obrátiť na poskytovateľa finančných služieb. V takýchto prípadoch je možné predĺžiť dobu splácania, čo nám zníži výšku mesačných splátok. Je to oveľa lepšie riešenie, než neplatiť splátky a nakoniec sa ocitnúť v registri dlžníkov. Aby sme predišli takýmto situáciám, môžeme požiadaťo pôžičku s poistením, čo nám pomôže v týchto neočakávaných situáciách.

 

Nové články

Odborný obsah

 • záhrada-víkend

  Rekreácia s malými deťmi každý víkend?

  Rodiny, kde sú malé deti si ťažko môžu myslieť na to, aby často odcestovali na víkendový pobyt. Tu máme na mysli naozaj malé deti, maximálne do 5 rokov.

 • fin-go-banking

  FinGO nie je len porovnávačom finančných produktov

  Spoločnosť fingo.sk začala svoju aktivitu na slovenskom trhu pred rokom. Jej cieľom nie je len pôsobiť ako porovnávacia stránka finančných produktov, ale stáť sa symbolom férovosti, rýchlosti a profesionality.

 • zubár_zahraničie

  K zubárovi do zahraničia?

  Poisťovne sú podľa zákona od roku 2005 povinné uhradiť len niektoré takzvané štandardné zákroky. Ide napríklad o výkony prvej pomoci pri bolestiach, zubné výplne zo zastaraných materiálov...