Čo je instacash.sk?

Instacash.sk je finančný agregátor, ktorého hlavným cieľom je poskytovať najvyššiu úroveň služieb klientom hľadajúcim online pôžičky. Kalkulátor nájde na základe zadaných parametrov najlepšie ponuky produktov bankových a nebankových finančných poskytovateľov. Okrem toho poskytuje o týchto ponukách podrobné informácie. Kliknutím na „mám záujem“ sa potenciálny klient dostane na stránku poskytovateľa finančných služieb, kde môže priamo požiadať o online pôžičku. Ďalšou výhodou instacash.sk je, že po krátkej registrácii umožňuje záujemcom komentovať ponuky, najmä pokiaľ ide o celkový čas požiadania o pôžičku. Účelom instacash.sk je, aby záujemcovia mali na účte požiadanú pôžičku už do jednej hodiny od podania žiadosti. Hodnotením ponúk môžu záujemcovia pomôcť iným nájsť výhodnú „instantnú“ pôžičku.

 

Nové články

Odborný obsah

 • záhrada-víkend

  Rekreácia s malými deťmi každý víkend?

  Rodiny, kde sú malé deti si ťažko môžu myslieť na to, aby často odcestovali na víkendový pobyt. Tu máme na mysli naozaj malé deti, maximálne do 5 rokov.

 • fin-go-banking

  FinGO nie je len porovnávačom finančných produktov

  Spoločnosť fingo.sk začala svoju aktivitu na slovenskom trhu pred rokom. Jej cieľom nie je len pôsobiť ako porovnávacia stránka finančných produktov, ale stáť sa symbolom férovosti, rýchlosti a profesionality.

 • zubár_zahraničie

  K zubárovi do zahraničia?

  Poisťovne sú podľa zákona od roku 2005 povinné uhradiť len niektoré takzvané štandardné zákroky. Ide napríklad o výkony prvej pomoci pri bolestiach, zubné výplne zo zastaraných materiálov...