Ako a kde sa informovať pred požiadaním o online pôžičku?

Keďže na finančnom trhu je mnoho poskytovateľov finančných služieb, pred výberom online pôžičky  je potrebné, aby sme sa dôkladne informovali. Odporúčame navštíviť stránky finančných agregátorov, ako je napríklad instacash.sk, ktorý porovná pôžičky podľa parametra, ktorý sme nastavili. Stačí, ak uvedieme sumu, dobu splácania alebo výšku mesačnej splátky. Ak vyberieme danú ponuku, bude potrebné prečítať ďalšie, detailnejšie informácie na webových stránkach poskytovateľa finančných služieb. Ak RPMN pôžičky sa líši od štandardnej ponuky, je to preto, že finančné inštitúcie používajú jednotný reprezentatívny príklad na kalkuláciu RPMN, aby ich rôzne ponuky boli porovnateľné.

 

 

Nové články

Odborný obsah

 • záhrada-víkend

  Rekreácia s malými deťmi každý víkend?

  Rodiny, kde sú malé deti si ťažko môžu myslieť na to, aby často odcestovali na víkendový pobyt. Tu máme na mysli naozaj malé deti, maximálne do 5 rokov.

 • fin-go-banking

  FinGO nie je len porovnávačom finančných produktov

  Spoločnosť fingo.sk začala svoju aktivitu na slovenskom trhu pred rokom. Jej cieľom nie je len pôsobiť ako porovnávacia stránka finančných produktov, ale stáť sa symbolom férovosti, rýchlosti a profesionality.

 • zubár_zahraničie

  K zubárovi do zahraničia?

  Poisťovne sú podľa zákona od roku 2005 povinné uhradiť len niektoré takzvané štandardné zákroky. Ide napríklad o výkony prvej pomoci pri bolestiach, zubné výplne zo zastaraných materiálov...