Aké sú podmienky pre podanie žiadosti o online osobný úver?

V prípade vyhodnotenia žiadosti o poskytnutie online pôžičky poskytovateľ finančných služieb primárne vychádza z výšky príjmu žiadateľa. Okrem toho musí žiadateľ splniť ďalšie podmienky. Napríklad musí byť minimálne 3 mesiace zamestnaný, po určitom veku žiadateľa je potrebné zapojiť spoludlžníka a s vysokou pravdepodobnosťou žiadateľ nemôže byť v registri dlžníkov. V určitých prípadoch sú dané zľavy dostupné len pre existujúcich klientov poskytovateľa.

Nové články

Odborný obsah

 • záhrada-víkend

  Rekreácia s malými deťmi každý víkend?

  Rodiny, kde sú malé deti si ťažko môžu myslieť na to, aby často odcestovali na víkendový pobyt. Tu máme na mysli naozaj malé deti, maximálne do 5 rokov.

 • fin-go-banking

  FinGO nie je len porovnávačom finančných produktov

  Spoločnosť fingo.sk začala svoju aktivitu na slovenskom trhu pred rokom. Jej cieľom nie je len pôsobiť ako porovnávacia stránka finančných produktov, ale stáť sa symbolom férovosti, rýchlosti a profesionality.

 • zubár_zahraničie

  K zubárovi do zahraničia?

  Poisťovne sú podľa zákona od roku 2005 povinné uhradiť len niektoré takzvané štandardné zákroky. Ide napríklad o výkony prvej pomoci pri bolestiach, zubné výplne zo zastaraných materiálov...