Články z nasledujúcej kategórie: Online pôžičky

 • pozicku-rozumne

  Na čo sa oplatí vybrať bezúčelovú pôžičku?

  Popularita bezúčelových pôžičiek rastie. Minulý rok finančné inštitúcie poskytli o 50% viac bezúčelových pôžičiek ako pred rokom.

 • rychla-pozicka

  Aké rýchlo vybaviteľné pôžičky existujú?

  Vo svete úverov a pôžičiek nie je jednoduché navigovať, najmä ak chcete rýchlo získať peniaze. V oblasti úverov je dnes skutočne veľká ponuka a je pravda, že je náročné vedieť sa vyznať medzi rôznymi finančnými produktmi.

 • banking-tablet

  Online pôžička a úver, ale sme dostatočne moderní?

  K požiadaniu o online pôžičku alebo úver už skoro stačí len jeden smartfón s pripojením na internet. Čas potrebný na podanie žiadosti a schvaľovací proces sa môžu skrátiť, ale niektorým veciam by sme mali venovať zvýšenú pozornosť.

 • akciova-pozicka

  Akciová pôžička – vypočítajte si, aby vás neoklamali

  Niekedy takzvaná akciová ponuka ani nie je taká výhodná. Vy si všimnete, keď vás chcú oklamať? Kamkoľvek cestujeme autom, autobusom, električkou, vlakom, všade vidíme bilbordy a na nich reklamy výhodných ponúk pôžičiek.

 • rekonštrukcia-bytu

  Pôžička na rekonštrukciu bytu – kedy a za akých podmienok sa oplatí?

  Existujú ponuky špeciálne na rekonštrukciu bytu, ale nemusia byť dostupné pre každého žiadateľa. Preto sa pozrieme na možnosť využitia bezúčelovej pôžičky na rekonštrukciu bytu.

 • Plánovanie pôžičky

  Všeobecne o online pôžičkách

  Čo je online pôžička? Presne to, čo znamená tento výraz. Celý proces žiadosti o poskytnutie pôžičky je realizovaný online, nie je potrebné osobne navštíviť finančného poskytovateľa.